Hakkımızda

Sanayi havalandırma sistemleri ve havalandırma kanalı imalatçısı olan Öz Bulutlar Havalandırma İzolasyon ve Baca Sistemleri firmamız, baca havalandırma,ofis havalandırma, otel havalandırma, bina havalandırma, otopark havalandırma, sanayi üretim tesisi havalandırma, sığınak havalandırma, havalandırma kanalı, hücreli aspiratör, yuvarlak havalandırma kanalı, ısıtma soğutma havalandırma, mekanik havalandırma tesisatları, sulu baca, hücreli sulu baca filtre sistemleri, havalandırma kanalı imalatı, filexible hava kanalı, toplayıcı menfez, dağıtıcı menfez, lineer menfez, kapı transfer menfezleri, kare petek menfezleri, yuvarlak kanal menfezleri faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Uzman ekibi ve pratik çözümleri ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sektöründeki rekabette kendini ve müşterilerini en öne taşımaktadır.


   Ürün ve hizmet kalitesini kuruluşundan bu yana temel ilke olarak belirlemiş ve bu yönde ilerlemektedir. Ürün kapasitesini sürekli arttırarak müşterilerinin ihtiyaçlarını kısa sürede gidermektedir. Bütün ürünlerinin üretimini ve montajını yaparak sizlere pratik ve hızlı çözümler sunmak için çalışmaktadır.

   Kısa sürede beklentilerinizi karşılama gücüne sahip olan firmamız müşteri istekleri doğrultusunda güvenilir ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Sanayi Havalandırma